Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новознам’янська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 20181512) був реорганізований і увійшов до складу Троїцької громади

Новознам’янка
Троїцький район, Луганська область

Розпорядження сільського голови

Новознам’янська сільська рада Троїцького району

Луганської області

Сьомого скликання

Розпорядження № 31

від  01 грудня  2016 рок

с.Новознам’янка

Про проведення громадського обговорення проекту

рішення Новознам’ֹянської сільської  ради «Про добровільне

об’єднання територіальних громад»

Відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад », положень Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад, затвердженого рішенням тридцять сьомої сесії Новознам’янської сільської ради шостого скликання № 37/3 від 04.08.2015 року, статей 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

1. Провести громадське обговорення в період з 01.12.2016 року по 15.12.2016 року проекту рішення Новознам’янської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», підготовлене спільною робочою групою, щодо добровільного об’єднання   територіальних громад сіл Аношкине,  Високе,  Жовтневе, Козарик, Тополі Тополівської сільської ради,  сіл Багачка,  Джерельне,  Максимівка, Роднички Багачанської сільської ради, сіл Воєводське, Загір’я, Зайцеве,  Маслівка, Озеро, Полтавське, Судьбинка Воєводської сільської ради, сіл Бабичеве, Лантратівка Лантратівської сільської ради,  сіл Демино-Олександрівка, Сиротине Демино-Олександрівської сільської ради, сіл Царівка, Федосіївка,  Розпасіївка Розпасіївської сільської ради, сіл Новознам’янка, Кашкарне, Солонці Новознам’янської сільської ради,  сіл Арапівка, Бараничеве, Кошелівка Арапівської сільської ради, сіл Глотівка, Іллінка, Новоолександрівка Новоолександрівської сільської ради, сіл Розсипне, Шатківка  Розсипненської сільської ради, сіл Ями, Караїчне, Клинуватка, Коченове Яменської сільської ради, смт. Троїцьке Троїцької селищної ради в  Троїцьку об’єднану  територіальну громаду з адміністративним центром у смт. Троїцьке.

2.Створити робочу групу з вивчення пропозицій по об’єднанню територіальних громад (далі робоча група) у складі:

Євсюкова Тетяна Володимирівна, секретар ради, керівник робочої групи,

Зубарєва Олена Миколаївна, головний бухгалтер Новознам’янської сільської  ради,

Сухіна Галина Петрівна, член виконавчого комітету сільської ради, заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів.

3. Пропозиції мешканців територіальної громади приймаються в письмовому вигляді з обов’язковим зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, адреси мешканця та зазначення його думки щодо ініціативи добровільного об’єднання громад.

4. Робочій групі 15 грудня 2016 року о 10.00 у приміщенні Новознам’янського СК провести з даного питання засідання за круглим столом з участю депутатів районної та сільської рад, членів виконавчого комітету, керівників підприємств, організацій, установ, громадських організацій,  незалежно від форм власності, мешканців громади Новознам’янської сільської ради та з урахуванням узагальненого аналізу пропозицій (зауважень), що надійшли під час проведення громадського обговорення, підготувати Звіт про проведення громадського обговорення проекту рішення «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

5. Забезпечити інформування мешканців громади про обговорення проекту рішення Новознам’янської сільської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад» шляхом розміщення оголошення про його проведення на дошках оголошення у відведених місцях та  на офіційному веб-сайті сільської ради

6. Контроль залишаю за собою.

Сільський голова                                       О.О.Євсюков

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування